





Braun Series 7 72-C1200s Trimmer Black, Bronze, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPP69
- Βάρος(kg): 0.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 13.00cm x 24.00cm
- EAN: 8700216645300
254,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 205,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in display | Yes |
| Charger | Yes |
| Charging indicator | Yes |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Contour following | Yes |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | Germany |
| Depth | 51 mm |
| Display type | LED |
| Electronic on/off switch | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Height | 166 mm |
| Number of shaver heads/blades | 1 |
| Number of shaving modes | 3 |
| Operating time | 60 min |
| Package type | Box |
| Power source | AC/Battery |
| Precision trimmer | Yes |
| Product colour | Black, Bronze, Stainless steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Shaving modes | Normal |
| Travel case | Yes |
| Trimmer | Yes |
| Turbo mode | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 185 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 64 mm |
