





































Remington XR1600 Rotation shaver Trimmer Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: REMINGTON
- Κωδικός: AGDREMGOL0023
- Βάρος(kg): 0.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 21.00cm x 15.50cm
- EAN: 5038061144017
70,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | No |
| Built-in display | No |
| Charging indicator | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cordless | Yes |
| Depth | 95 mm |
| EasyClean system | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hair collecting chamber | Yes |
| Height | 160 mm |
| Number of shaver heads/blades | 5 |
| Operating time | 60 min |
| Pop-up trimmer | Yes |
| Power source | Battery/USB |
| Precision cutting system | Yes |
| Precision trimmer size | 2.3 cm |
| Product colour | Black |
| Shaver system | Rotation shaver |
| Trimmer | Yes |
| Turbo mode | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 379 g |
| Width | 205 mm |
