

















Panasonic ES-LV69-S803 Electric Shaver, Black/Silver | Panasonic
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Panasonic
- Κωδικός: WLONONWCRCRIU
- Βάρος(kg): 0.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.30cm x 14.70cm x 20.60cm
- EAN: 5025232831265
168,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Blade material | Stainless steel |
| Charging indicator | Yes |
| Charging time | 1 h |
| Cutting actions per minute | 70000 |
| Depth | 60 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 170 mm |
| Number of shaver heads/blades | 5 |
| Operating time | 50 min |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Shaver system | Foil shaver |
| Trimmer | Yes |
| Warnings | Keep the product away from children. Do not immerse the shaver in water. |
| Washable | Yes |
| Weight | 200 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 75 mm |
