

























BRAUN Silk- pil LS 5160 Lady Shaver Epilator Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: AGDBRAGOL0125
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 15.50cm x 8.50cm
- EAN: 4210201192619
48,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Battery weight | 27.7 g |
| Cleaning brush | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Facial trimmer | No |
| Guarantee | G024M |
| Ice epilation | No |
| Interchangeable shaving heads | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.69 kg |
| Master (outer) case height | 185 mm |
| Master (outer) case length | 372 mm |
| Master (outer) case width | 239 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of shaver blades | 1 |
| Number of shaver heads | 3 head(s) |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 222 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 378.5 g |
| Package width | 57 mm |
| Precision trimmer | Yes |
| Product colour | Blue |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | No |
| Shaving head replacement(s) included | Yes |
| Shaving system technologies | 1 scheerblad |
| Trimmer | Yes |
| Washable | Yes |
| Washable shaving head | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 249 g |
| Wet & Dry | Yes |
