







Braun Series 9 Pro+ 9615S Foil shaver Trimmer Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPMXN
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 7.60cm x 13.20cm
- EAN: 8700216554237
433,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 349,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Beard density adjustment | Yes |
| Blade material | Stainless steel |
| Built-in display | Yes |
| Charger | Yes |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Contour following | Yes |
| Control type | Buttons |
| Country of origin | Germany |
| Depth | 44 mm |
| Display type | LED |
| Electronic on/off switch | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Height | 168 mm |
| Number of shaver heads/blades | 6 |
| Package type | Box |
| Power cord included | Yes |
| Power source | AC/Battery |
| Precision trimmer | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Shaver system | Foil shaver |
| Travel case | Yes |
| Trimmer | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 207 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 66 mm |
