









Braun BeardTrimmer 5 80708197 beard trimmer Battery 40 2 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPMRF
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.90cm x 6.00cm x 14.30cm
- EAN: 4210201448075
69,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Attachments quantity | 4 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Cleaning brush | Yes |
| Control type | Rotary Buttons |
| Cordless | Yes |
| Easy to adjust | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Maximum hair length | 2 cm |
| Minimum hair length | 0.5 mm |
| Number of length steps | 40 |
| Operating time | 100 min |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Step precise | 0.5 mm |
| Storage pouch | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
