

























SKG ES500 - White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SKG
- Κωδικός: WLONONWCROZWR
- Βάρος(kg): 1.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 16.00cm x 35.00cm
- EAN: 6944527443695
86,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable intensity | Yes |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Battery life | 150 min |
| Battery technology | Lithium |
| Battery type | Built-in |
| Battery weight | 28.3 g |
| Charging time | 3.5 h |
| Control type | Buttons |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heat function | Yes |
| Input voltage | 5 V |
| Massage types | Compression massage |
| Master (outer) case gross weight | 17.4 kg |
| Master (outer) case height | 390 mm |
| Master (outer) case length | 310 mm |
| Master (outer) case width | 590 mm |
| Material | Plastic |
| number of programs | 3 |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 540 g |
| Package width | 190 mm |
| Pouch | Yes |
| Power | 10 W |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Proper use | Eye |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB charging | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 270 g |
