



















HMS Fitness Masa er MA1001 massager Belt, Legs, Shoulders White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWSP
- Βάρος(kg): 23.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 57.00cm x 91.00cm x 26.00cm
- EAN: 5907695582529
384,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 310,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Adjustable intensity | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Buttons |
| Depth | 800 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1020 mm |
| Massage types | Rolling massage |
| Number of speeds | 20 |
| Power | 100 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Proper use | Belt, Legs, Shoulders |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed | 2550 RPM |
| Vibrating function | Yes |
| Weight | 20 kg |
| Width | 480 mm |
