















Beurer FB 21 foot bath 60 W Purple, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Beurer
- Κωδικός: WLONONWCRMPXH
- Βάρος(kg): 2.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 38.00cm x 43.50cm
- EAN: 4211125636067
86,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Bubble function | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Depth | 360 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 170 mm |
| Infrared heat | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Massage function | Yes |
| Non-slip surface | Yes |
| Number of power levels | 3 |
| Power consumption (typical) | 60 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White Purple |
| Rubber feet | Yes |
| Splash proof | Yes |
| Timer | No |
| Vibration massaging | Yes |
| Weight | 1.6 kg |
| Width | 420 mm |
