













































Activejet ACM-PLUS-A1 S lymphatic compression massager for legs
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Activejet
- Κωδικός: FIRACJMAS0004
- Βάρος(kg): 5.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.50cm x 28.50cm x 28.00cm
- EAN: 5901443391814
407,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 328,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable intensity | Yes |
| Bag dimensions | 440 245 265 mm |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery life | 150 min |
| Battery type | Built-in |
| Battery voltage | 7.3 V |
| Built-in interval timer | Yes |
| Chambers quantity | 5 |
| Charging time | 3 h |
| Control type | Buttons |
| Cordless | Yes |
| Countdown timer | Yes |
| Display type | LCD |
| Easy to apply | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | No |
| Massage types | Lymphatic compression |
| Noise level (max) | 55 dB |
| Number of power levels | 15 |
| number of programs | 5 |
| operating mode | Post workout regeneration, workout activation, fatigue reduction, general relaxation, deep conditioning/recovery |
| Package contents | Compression massager (compression sleeves) x 2 Storage bag x 1 Control controllers (integrated into sleeves) x 2 User manual USB Type-C charging cable x 2 Leg storage bag x 2 Battery x 2 Battery storage bag x 1 |
| Power | 25 W |
| Power source type | Battery |
| Pressure range | 40 - 110 mmHg |
| Product colour | Black |
| Product dimensions | 840 330 60 mm |
| Proper use | Legs |
| Safe to use | Y |
| Silent operation | Yes |
| Size | S |
| Timer counter (minimum) | 15 min |
| Timer duration (maximum) | 60 min |
| USB charging | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| User height | 155-169 cm |
| Warnings | Do not use on damaged skin or wounds. Keep out of the reach of children. Use in accordance with the instructions in the user manual. |
| Weight | 3,2 kg |
