











Dreame Grand Hairdryer (white)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: AGDRMASUS0019
- Βάρος(kg): 1.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 34.00cm x 10.00cm
- EAN: 6978515258831
159,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable temperature | Yes |
| Air speed | 65 m/s |
| Airflow | 65 m/s |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cool shot function | Yes |
| Depth | 77 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Display diagonal | 4.57 cm (1.8") |
| Display type | HD |
| Dryer | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Ergonomic design | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 251 mm |
| Ionic function | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Negative ions | 1 mld |
| Noise level | 59 dB |
| Number of modes | 7 |
| Power | 1600 W |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Safe to use | Y |
| Surface coloration | Monotone |
| Temperature (max) | 55 C |
| Touchscreen | Yes |
| Warnings | Do not use near water or in a humid environment. Keep out of the reach of children. Do not leave the appliance unattended during use. |
| Weight | 370 g |
| Width | 73 mm |
