

































































Shark FlexStyle 5-in-1 Multistyler Warm Black, Pink 1400 W 2.5 m
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Shark
- Κωδικός: WLONONWCRGIC7
- Βάρος(kg): 3.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.60cm x 40.20cm x 19.80cm
- EAN: 0622356260732
293,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 236,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Attachments quantity | 5 |
| Built-in display | No |
| Cable colour | Black |
| Carrying case | Yes |
| Ceramic heating system | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2.5 m |
| Depth | 343 mm |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hair care accessories | Curling brush |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Hair texturizing | Yes |
| Height | 47.7 mm |
| Ionic function | No |
| LED indicators | Yes |
| Number of brushes | 3 |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of settings | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 1400 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Pink Black |
| Purpose | Dry/wet hair |
| Rounded plates | Yes |
| technology | Warm |
| Type | Multistyler |
| Weight | 700 g |
| Width | 45.7 mm |
