







Dryer Denver HDD-1400S with LED Screen silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRIYW5
- Βάρος(kg): 0.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 31.50cm x 15.60cm
- EAN: 5706751081262
72,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 110-240 V |
| Adjustable temperature | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Cord length | 1.8 m |
| Depth | 89 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 280 mm |
| Ionic function | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of nozzles | 1 |
| Number of speeds | 2 |
| Number of temperature settings | 3 |
| Power | 1400 W |
| Product colour | Silver |
| Temperature | 25 C |
| Temperature (max) | 75 C |
| Weight | 1 kg |
| Width | 70 mm |
