















Braun HD4.1 hair dryer 2200 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSRMD
- Βάρος(kg): 1.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 10.00cm x 23.00cm
- EAN: 3030050197648
79,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable temperature | Yes |
| Built-in display | No |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2.2 m |
| Diffuser nozzle | No |
| Guarantee | G024M |
| Ionic function | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 301 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.14 kg |
| Package width | 250 mm |
| Power | 2200 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable filter | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
