













Braun AS2.2 Black 300 W 1.95 m
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSRIO
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 18.20cm x 10.40cm
- EAN: 3030050197532
68,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brush diameter (max) | 4 cm |
| Cleaning brush | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Control type | Scrollbar |
| Cord length | 1.95 m |
| Guarantee | G024M |
| Ionic function | Yes |
| Power | 300 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for hair types | Frizzy hair |
