





Beurer HC 100 hair dryer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Beurer
- Κωδικός: WLONONWCRPAUA
- Βάρος(kg): 1.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 9.00cm x 30.00cm
- EAN: 4211125100834
153,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 123,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Attachments quantity | 2 |
| Commodity code | 85163100 |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2.8 m |
| Country of origin | China |
| Foldable handle | No |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Ionic function | Yes |
| Motor type | Digital |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 4 |
| Overheat protection | Yes |
| Package depth | 302 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 1.74 kg |
| Package width | 343 mm |
| Power plug type | Type E/F |
| Removable filter | Yes |
| Soft grip | No |
| Swivel cord | No |
| Weight | 780 g |
