





BaByliss CARUSO-HQ DRYER
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Babyliss
- Κωδικός: AGDBBLSUS0064
- Βάρος(kg): 1.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.50cm x 9.90cm x 24.70cm
- EAN: 3030050165227
85,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Air pressure | 1366 Pa |
| Air speed | 47.7777778 m/s |
| Airflow | 83 m /h |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Concentrator nozzle height | 6 mm |
| Concentrator nozzle width | 7.5 cm |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2.7 m |
| Designed for travel | No |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Foldable handle | No |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging ring |
| Ionic function | Yes |
| Motor type | AC |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of nozzles | 2 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 1.08 kg |
| Package width | 245 mm |
| Power | 2400 W |
| Product colour | Black |
| Removable filter | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Warnings | Do not leave the appliance unattended during use. Keep out of the reach of children. Do not use near water or in a humid environment. |
| Weight | 535 g |
