
Remington MB 4700 AC/Baterry 175 1.8 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: REMINGTON
- Κωδικός: WLONONWCRPRU3
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.70cm x 14.70cm x 23.80cm
- EAN: 4008496942060
71,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium |
| Charging time | 2 h |
| Depth | 77 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 237 mm |
| Maximum hair length | 1.8 cm |
| Minimum hair length | 0.4 mm |
| Number of length steps | 175 |
| Number of precision combs | 1 pc(s) |
| Operating time | 50 min |
| Power source | AC/Baterry |
| Product colour | Black |
| Step precise | 0.1 mm |
| Travel case | Yes |
| Washable | Yes |
| Weight | 298 g |
| Width | 146 mm |
