



Philips Beard Trimmer 5000 Series BT5780/15 Beard styling with hair collector
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCROZSW
- Βάρος(kg): 0.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 21.50cm x 14.00cm
- EAN: 8720689034203
78,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Attachments quantity | 3 |
| Base station | Yes |
| Base station functions | Charging |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 5 V |
| Charging indicator | Yes |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Cordless | Yes |
| Ergonomic handle | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Maximum hair length | 2 cm |
| Minimum hair length | 0.4 mm |
| Number of length steps | 40 |
| Oil-free maintenance | Yes |
| Operating time | 100 min |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 373 g |
| Package width | 210 mm |
| Pouch | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Self-sharpening blade | Yes |
| Step precise | 0.2 mm |
| Trimming styles | Short beard Long beard |
| USB charging | Yes |
| Wet & Dry | Yes |
