



Moser PRIMAT MINI 1411-0051 Hair trimmer Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Moser
- Κωδικός: AGDMSRSTR0031
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 6.00cm
- EAN: 4015110015710
47,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 5-level length adjustment | Yes |
| Beard trimmer | 1 |
| Blade material | Stainless steel |
| Blade type | Star Blade |
| Blade width | 3,2 cm |
| Cleaning brush | Yes |
| Depth | 35 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hair comb | Yes |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Length | 136 mm 2 m |
| Minimum cutting length | 0,3 mm |
| Motor type | Motor with vibrating armature |
| Number of revolutions | 3000 RPM |
| Oil included | Yes |
| Power | 5 W |
| Power supply | Mains |
| Product colour | Light grey |
| Product type | Trimmer |
| Warnings | The product contains small parts, keep away from children. Use in accordance with the instructions. Store in a dry place. |
| Weight | 190 g |
| Width | 41 mm |
