

















Teesa CUT PRO X900 Black, Silver 5
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TEESA
- Κωδικός: WLONONWCRASEW
- Βάρος(kg): 0.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.20cm x 22.20cm x 25.30cm
- EAN: 5901890035378
67,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Blade material | Steel |
| Charger | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Combs quantity | 4 |
| Depth | 48.5 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 176 mm |
| Maximum hair length | 1.2 cm |
| Minimum hair length | 3 mm |
| Number of length steps | 5 |
| Oil included | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Operating time | 120 min |
| Power | 3 W |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Silver Black |
| Rechargeable | Yes |
| Removable blade | Yes |
| Suitable for entire body | No |
| Weight | 251.2 g |
| Width | 51.5 mm |
