





Moser CeraLine Straightening iron Warm Black 47 W 2.7 m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Moser
- Κωδικός: AGDMSRPRO0002
- Βάρος(kg): 0.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.20cm x 11.70cm x 33.40cm
- EAN: 4015110022763
76,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Auto power off after | 60 min |
| Ceramic heating system | Yes |
| Cord length | 2.7 m |
| Curling iron shape | Straight barrel-shaped |
| Fast heat | Yes |
| Floating plates | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hair straightening | Yes |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Ionic function | No |
| Number of heating levels | 5 |
| Overheat protection | Yes |
| Plate depth | 2.5 cm |
| Plate material | Ceramic tourmaline |
| Plate width | 10 cm |
| Power | 47 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Rounded plates | Yes |
| technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 C |
| Temperature (min) | 150 C |
| Type | Straightening iron |
| Weight | 210 g |
| Wide plates | Yes |
