



GA.MA GI3032 hair styling tool Straightening iron Warm Pink 59 W 1.9 m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GA.MA
- Κωδικός: AGDGMAPRO0002
- Βάρος(kg): 0.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.20cm x 11.20cm x 33.20cm
- EAN: 8023277128200
57,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Auto power off after | 60 min |
| Auto rotating | No |
| Board size (W x D) | 40 x 100 mm |
| Built-in display | Yes |
| Carrying case | No |
| Cool shot function | No |
| Cord length | 1.9 m |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Hair curling | No |
| Hair straightening | Yes |
| Ion conditioning | No |
| Number of heating levels | 5 |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 59 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Pink |
| Removable plate(s) | No |
| Swivel cord | Yes |
| technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 C |
| Temperature (min) | 150 C |
| Type | Straightening iron |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 620 g |
| Wide plates | Yes |
