



















BaByliss Smooth Finish 230 Straightening iron Warm Black 41 W 78.7" (2 m)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Babyliss
- Κωδικός: WLONONWCRSROB
- Βάρος(kg): 0.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 7.00cm x 13.50cm
- EAN: 3030050153927
48,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-slip mat | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Auto power off after | 60 min |
| Built-in display | No |
| Carrying case | No |
| Ceramic coating | Yes |
| Cool tip | No |
| Cord length | 2 m |
| Cordless | No |
| Country of origin | China |
| Dangerous for the environment | No |
| Depth | 30 mm |
| Docking station included | No |
| Fast heat | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hair comb | No |
| Hair curling | No |
| Hair drying | No |
| Hair straightening | Yes |
| Hair texturizing | No |
| Heat mat | Yes |
| Heat-resistant glove included | No |
| Height | 33 mm |
| Holder | No |
| Ionic function | No |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.13 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050153928 |
| Master (outer) case height | 340 mm |
| Master (outer) case length | 280 mm |
| Master (outer) case volume | 225 cm |
| Master (outer) case width | 230 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 66 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 11 pc(s) |
| Number of heating levels | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 548 g |
| Package width | 365 mm |
| Pallet gross height | 187.4 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross volume | 1799 dm |
| Pallet gross weight | 243.9 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050153925 |
| Pallet net height | 173 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Plate depth | 9.5 cm |
| Plate material | Ceramic |
| Plate width | 2.5 cm |
| Pouch | No |
| Power | 41 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Products per pallet | 396 pc(s) |
| Products per pallet layer | 66 pc(s) |
| Protective caps | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel cord | Yes |
| technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 C |
| Temperature (min) | 180 C |
| Temperature indicator | Yes |
| Travel pouch | No |
| Type | Straightening iron |
| Warm-up time | 30 s |
| Weight | 335 g |
| Width | 300 mm |
