





















Adler AD 2318 hair styling tool Straightening iron Warm Black, Coral 120 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLPRO0022
- Βάρος(kg): 0.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 35.00cm x 5.60cm
- EAN: 5902934831345
20,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Built-in display | No |
| Cordless | No |
| Guarantee | F024M |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Handle with lock | Yes |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging hook |
| Key lock | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 350 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 520 g |
| Package width | 55 mm |
| Power | 120 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Coral |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel cord | Yes |
| technology | Warm |
| Temperature (max) | 230 C |
| Temperature (min) | 150 C |
| Type | Straightening iron |
| Weight | 510 g |