









Philips Sonicare For Kids Built-in Bluetooth Sonic electric toothbrush
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRALS4
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 6.50cm x 11.00cm
- EAN: 8710103948469
77,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 100 - 220 V |
| AC input voltage | 110 - 220 V |
| Adjustable speed | Yes |
| Backlight display | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Charger | Yes |
| Depth | 64 mm |
| Display included | Yes |
| Display type | LED |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Rubber |
| Handle(s) features | Ergonomic |
| Height | 220 mm |
| Integrated timer | Yes |
| Irrigator | No |
| Number of brush heads included | 2 pc(s) |
| Number of chargers | 1 |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Number of power modes | 2 |
| Number of stickers | 8 |
| Number of teeth brushing modes | 2 |
| Package depth | 203 mm |
| Package height | 236 mm |
| Package weight | 441 g |
| Package width | 119 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Pink |
| Purpose | Child |
| Rechargeable | Yes |
| Toothbrush frequency (rotations) | 62000 movements per minute |
| Toothbrush type | Sonic toothbrush |
| Weight | 358 g |
| Width | 111 mm |
