



































Oral-B iO 80363731 electric toothbrush Adult Rotating-oscillating toothbrush Black, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPON8
- Βάρος(kg): 1.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.90cm x 18.00cm x 10.40cm
- EAN: 4210201411550
391,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 315,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D effect | Yes |
| Adjustable rinse pressure | Yes |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Brush shape | Round |
| Charger | Yes |
| Charging case | Yes |
| Charging indicator | Yes |
| Compatibility | Oral-B iO |
| Country of origin | Germany |
| Display included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gums massage | Yes |
| Handle colour | Black Silver |
| Integrated timer | Yes |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 3.45 kg |
| Master (outer) case height | 267 mm |
| Master (outer) case length | 313 mm |
| Master (outer) case width | 189 mm |
| Mobile app support | Yes |
| Number of brush heads included | 2 pc(s) |
| Number of charging cases | 1 |
| Number of handles included | 2 pc(s) |
| Number of teeth brushing modes | 7 |
| Package depth | 178 mm |
| Package height | 253 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.09 kg |
| Package width | 100 mm |
| Power source | Battery |
| Pressure sensor | Yes |
| Product colour | Silver Black |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Purpose | Adult |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Teeth brushing modes | Whitening Gum care Sensitive |
| Timer duration modes | 2 min |
| Toothbrush type | Rotating-oscillating toothbrush |
| Travel case | Yes |
| Weight | 769.82 g |
