





Oral-B 2 iO Adult Vibrating toothbrush Pink, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Oral-B
- Κωδικός: WLONONWCROTCE
- Βάρος(kg): 0.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.30cm x 9.50cm x 17.10cm
- EAN: 8700216615143
89,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery type | Built-in battery |
| Brush shape | Round |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Pink |
| Hard travel case | Yes |
| Integrated timer | Yes |
| Number of brush heads included | 1 pc(s) |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Number of teeth brushing modes | 3 |
| Package depth | 179 mm |
| Package height | 94 mm |
| Package weight | 620 g |
| Package width | 225 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Pink White |
| Purpose | Adult |
| Teeth brushing modes | Super sensitive Daily care Sensitive |
| Toothbrush type | Vibrating toothbrush |
| Travel case | Yes |
