









Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple, White 1000 W 1.8 m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Rowenta
- Κωδικός: AGDROWSLO0007
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 34.00cm x 24.00cm
- EAN: 3121040062753
59,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Brush head 2 diameter | 5 cm |
| Brush head diameter | 4 cm |
| Built-in display | No |
| Ceramic heating system | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 1.8 m |
| Depth | 56.4 mm |
| Guarantee | F024M |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | No |
| Hair straightening | Yes |
| Hair texturizing | No |
| Hanging type | Hanging loop |
| Height | 62 mm |
| Ionic function | Yes |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 96 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 24 pc(s) |
| Net weight product including accessories | 740 g |
| Number of brush heads included | 2 pc(s) |
| Number of heating levels | 2 |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 242 mm |
| Package weight | 855 g |
| Package width | 340 mm |
| Pallet gross height | 115.4 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| Pallet gross weight | 103.08 g |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Power | 1000 W |
| Product colour | Purple White |
| Products per intermodal container (20ft) | 3270 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 6780 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 7920 pc(s) |
| Swivel cord | No |
| technology | Steam |
| Type | Hot air brush |
| Weight | 363 g |
| Width | 264 mm |
