



Philips 7000 series BHA735/00 hair styling tool Hot air brush Warm Pink 1000 W 1.8 m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHISLO0018
- Βάρος(kg): 1.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.40cm x 15.60cm x 9.90cm
- EAN: 8720689002837
97,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 78,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Attachments quantity | 4 |
| Brush diameter (max) | 5 cm |
| Brush diameter (min) | 3 cm |
| Built-in display | No |
| Cord length | 1.8 m |
| Guarantee | F024M |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | No |
| Hair texturizing | No |
| Hanging type | Hanging loop |
| Ionic function | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Pink |
| Swivel cord | Yes |
| technology | Warm |
| Type | Hot air brush |
