



















































DYSON HS08 Long Ceramic Hair Dryer and Curler 533598-01
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: WLONONWCRJIEP
- Βάρος(kg): 3.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 40.00cm x 17.50cm
- EAN: 5025155098943
627,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 505,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Airflow | 13.5 l/s |
| Attachments quantity | 6 |
| Built-in display | No |
| Cable colour | Black |
| Carrying case | Yes |
| Ceramic heating system | No |
| Cleaning brush | Yes |
| Control type | Scrollbar |
| Cool shot function | Yes |
| Cord length | 2.675 m |
| Curling iron shape | Cone shaped |
| Depth | 41 mm |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Height | 272 mm |
| Ionic function | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 175 mm |
| Package weight | 3.55 kg |
| Package width | 198 mm |
| Power | 1300 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Orange Blue Green |
| technology | Warm |
| Temperature (max) | 90 C |
| Temperature (min) | 28 C |
| Type | Multistyler |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 552 g |
| Width | 48 mm |
