







Philips Lumea Advanced SC1994/00 light hair remover Intense pulsed light (IPL) Pink, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: WLONONWCRPPD7
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 27.00cm x 19.00cm
- EAN: 8710103871859
380,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 306,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output voltage | 24 /1500 |
| AC input frequency | 100-240 V |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Bikini line treatment time | 4 min |
| Body areas | Outer upper arms Chest Inner upper arms Bikini |
| Body attachment | Yes |
| Body attachment area | 4 cm |
| Cleaning cloth | Yes |
| Full leg treatment time | 15 min |
| Guarantee | G024M |
| Hair removal technology | Intense pulsed light (IPL) |
| Power source | AC |
| Precision (face) attachment | No |
| Product colour | Pink White |
| Skin tone sensor | No |
| Ultraviolet (UV) filter | Yes |
| Underarm treatment time | 2.5 min |
