



Braun Silk-expert Pro PL7249 light hair remover Intense pulsed light (IPL) Gold, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPMY6
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.30cm x 10.30cm x 20.00cm
- EAN: 7500435215206
468,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 377,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Adjustable intensity | Yes |
| Body attachment | Yes |
| Bulb lifetime (flashes) | 400000 |
| Depth | 70 mm |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hair removal technology | Intense pulsed light (IPL) |
| Height | 55 mm |
| Number of intensity levels | 10 |
| Number of modes | 3 |
| Power source | AC |
| Precision (face) attachment | Yes |
| Product colour | White Gold |
| Shaver included | Yes |
| Skin tone sensor | Yes |
| Storage pouch | Yes |
| Weight | 577 g |
| Width | 224 mm |
