





























































Gorenje GECS6B70CLI Freestanding cooker Ceramic hob Beige
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEKWS0049
- Βάρος(kg): 47.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 71.80cm x 67.60cm x 95.20cm
- EAN: 3838782626715
1.045,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 843,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D hot air | Yes |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Built-in display | No |
| Connected load (electric) | 10200 W |
| Control position | Top front |
| Control type | Rotary |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 1 power | 2200 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 size (W x D) | 210 x 120 mm |
| Cooking zone 2 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 2 position | Right front |
| Cooking zone 2 power | 1800 W |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 3 power | 1200 W |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 4 boost | 1700 W |
| Cooking zone 4 diameter | 180/120 mm |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Defrost function | Yes |
| Depth | 600 mm |
| Energy consumption (conventional) | 0.81 kWh |
| Energy consumption (forced convection) | 0.94 kWh |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Energy efficiency scale | A++ to D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1542301 |
| Grill | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 850 mm |
| Hob type | Ceramic hob |
| Housing material | Stainless steel |
| Integrated clock | Yes |
| Interior light | Yes |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Oven size | Medium |
| Package depth | 718 mm |
| Package height | 952 mm |
| Package weight | 47.9 kg |
| Package width | 676 mm |
| Pizza making function | Yes |
| Product colour | Beige |
| Product type | Freestanding cooker |
| Reheat function | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Top and bottom heating | Yes |
| Total oven(s) interior capacity | 71 L |
| Warnings | Do not store flammable materials near the unit. During use, parts of the unit's surface may become hot. Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs. |
| Weight | 44.5 kg |
| Width | 600 mm |
