





Severin KP 1071 Black Countertop Zone induction hob 1 zone(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCRBRXS
- Βάρος(kg): 2.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.60cm x 41.20cm x 6.30cm
- EAN: 4008146015953
95,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | Yes |
| Control position | Front |
| Control type | Touch |
| Cooking zone 1 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 1 position | Central |
| Cooking zone 1 power | 1500 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 1 type | Regular |
| Depth | 350 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable |
| Height | 42 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| LED indicators | Yes |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 1 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Number of power levels | 10 |
| Product colour | Black |
| Regular cooking zone | 2000 W |
| Regular cooking zone diameter | 22 cm |
| Timer | Yes |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Warnings | Do not use near flammable materials. Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Width | 280 mm |
