

























Sencor SCP 4501BK Black Countertop 56 cm Zone induction hob 2 zone(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sencor
- Κωδικός: WLONONWCRSOTL
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.30cm x 22.30cm x 28.10cm
- EAN: 8590669275120
151,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Auto power off | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in hood | No |
| Child lock | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Connected load (electric) | 3400 W |
| Control position | Top front |
| Control type | Touch |
| Cooking zone 1 power | 2000 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 2 power | 1400 W |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Depth | 360 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Height | 43 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Hob width size | 56 cm |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Number of power levels | 10 |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Pan detection | Yes |
| Pan diameters supported | 120 - 260 mm |
| Product colour | Black |
| Temperature range (T-T) | 60 - 240 C |
| Timer | Yes |
| Timer duration | 180 min |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Weight | 4.56 kg |
| Width | 560 mm |
