
Pocket rocket dlx MSR cooker
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Moser
- Κωδικός: WLONONWCRFFE1
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 16.50cm x 7.50cm
- EAN: 0040818109557
130,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Boil time | 3.5 min |
| Burning time | 1 h |
| Depth | 25.4 mm |
| Easy storage | Yes |
| Easy to assemble | Yes |
| Easy to transport | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Heat source | Butane/Propane |
| Height | 76.2 mm |
| Ignition type | Piezo |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Package weight | 100 g |
| Product type | Canister stove |
| Weight | 83 g |
| Width | 50.8 mm |
