









Optimus Vega Canister stove
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRBZAE
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 16.00cm x 10.00cm
- EAN: 7391812185058
166,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable power | Yes |
| Boil time | 4.5 min |
| Burning time | 2.4 h |
| Carrying case | Yes |
| Depth | 65 mm |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable GHS06: Toxic |
| Heat source | Petrol |
| Height | 70 mm |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Power | 3700 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Canister stove |
| Recommended usage | Backpacking |
| Warnings | Do not use near flammable materials. |
| Weight | 178 g |
| Width | 130 mm |
| Windscreen included | Yes |
