















LAFE CIY002 hob Black Countertop Zone induction hob 2 zone(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lafe
- Κωδικός: WLONONWCRBRRW
- Βάρος(kg): 5.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 65.00cm x 44.00cm
- EAN: 5907512863930
120,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 97,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | Yes |
| Control position | Top front |
| Control type | Touch |
| Depth | 370 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Maximum power | 3500 W |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of simultaneously used cooking zones | 2 |
| Product colour | Black |
| Temperature range (T-T) | 60 - 240 C |
| Timer type | Digital |
| Top surface type | Glass |
| Width | 600 mm |
