















Kuchenka micromo-carbon JETBOIL
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRBX35
- Βάρος(kg): 0.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 21.00cm x 15.00cm
- EAN: 858941006335
228,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 184,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable power | Yes |
| Boil time | 2.25 min |
| Depth | 159 mm |
| Easy to transport | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard GHS04: Compressed gas GHS06: Toxic |
| Heat source | Propane |
| Heating capacity | 6000 BTU/h |
| Ignition type | Piezo |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Power | 1750 W |
| Product colour | Carbon |
| Product type | Canister stove |
| Smokeless | Yes |
| Warnings | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Avoid direct contact with skin and eyes. Do not use near flammable materials. Keep away from sources of fire and high te |
| Weight | 340 g |
| Width | 104 mm |
