























Jetboil Flash 1.8L Fast Boil System Canister stove
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jetboil
- Κωδικός: WLONONWCRPBTB
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0850074132028
203,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 164,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Boil time | 2 min |
| Depth | 124 mm |
| Easy to transport | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heat source | Propane |
| Heating capacity | 5300 BTU/h |
| Height | 209 mm |
| Ignition type | Manual |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Power | 1500 W |
| Product colour | Black Stainless steel Orange |
| Product type | Canister stove |
| Weight | 504 g |
| Width | 124 mm |
