

































Esperanza EKH014W Electric cooker 2 zones White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Esperanza
- Κωδικός: AGDESPKTU0020
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 50.50cm x 29.00cm
- EAN: 5901299964699
22,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 18,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | No |
| Connected load (electric) | 2500 W |
| Control position | Front |
| Control type | Rotary |
| Cooking zone 1 diameter | 155 mm |
| Cooking zone 1 position | Left |
| Cooking zone 1 power | 1500 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 1 type | Dual zone |
| Cooking zone 2 diameter | 155 mm |
| Cooking zone 2 position | Right |
| Cooking zone 2 power | 1000 W |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 2 type | Simmer |
| Cord length | 0.75 m |
| Depth | 235 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable GHS06: Toxic |
| Height | 70 mm |
| Hob type | Sealed plate |
| Integrated clock | No |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of power levels | 5 |
| Product colour | White |
| Regular cooking zone | 1500 W |
| Regular cooking zone diameter | 15.5 cm |
| Regular cooking zone shape | Round |
| Residual heat indicator | Yes |
| Simmer cooking zone | 1000 W |
| Simmer cooking zone diameter | 15.5 cm |
| Simmer cooking zone shape | Round |
| Timer | No |
| Warnings | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Avoid direct contact with skin and eyes. Do not use near flammable materials. |
| Width | 480 mm |