





























Esperanza EKH008 hob Black Countertop Zone induction hob 2 zone(s)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Esperanza
- Κωδικός: AGDESPKTU0011
- Βάρος(kg): 4.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 64.00cm x 40.00cm x 10.00cm
- EAN: 5901299930694
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 273324
76,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | Yes |
| Connected load (electric) | 2000 W |
| Control position | Top front |
| Control type | Touch |
| Depth | 360 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic GHS02: Flammable |
| Height | 65 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of simultaneously used cooking zones | 2 |
| Product colour | Black |
| Regular cooking zone diameter | 19.5 cm |
| Temperature range (T-T) | 60 - 270 C |
| Timer type | Digital |
| Top surface type | Glass |
| Warnings | Do not use near flammable materials. Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Width | 600 mm |
