









Electrolux EOB9S3XT oven 70 L 3500 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCPIZ0238
- Βάρος(kg): 34.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.00cm x 62.50cm x 66.00cm
- EAN: 7333394109824
1.614,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.302,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Appliance placement | Built-in |
| Applications support | Yes |
| Baking tray | Yes |
| Bottom heating | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Cleaning type | Steam |
| Clock type | Electronic |
| Control position | Front |
| Control type | Touch |
| Convection cooking | Yes |
| Conventional cooking | Yes |
| Depth | 567 mm |
| Display type | TFT |
| Energy consumption (conventional) | 1.09 kWh |
| Energy consumption (forced convection) | 0.52 kWh |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2263556 |
| Grill | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 594 mm |
| Hot air grilling | Yes |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height | 59 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Integrated clock | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Number of ovens | 1 |
| Oven defrost function | Yes |
| Oven net capacity | 70 L |
| Oven size | Medium |
| Oven type | Electric |
| Pizza making function | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Self-cleaning | Yes |
| Slow cooking | Yes |
| Steam cooking | Yes |
| Thermoprobe | Yes |
| Top and bottom heating | Yes |
| Top heating | Yes |
| Total oven power | 3500 W |
| Total oven(s) interior capacity | 70 L |
| Tray material | Enamelled |
| Warnings | The product heats up during use - risk of burns. Do not use in damp areas - risk of electric shock. The product requires connection to a properly installed and earthed electrical outlet. |
| Weight | 36 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 595 mm |
