















Electrolux LMS4253TMK Black Grill microwave Built-in 25 L 900 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCKMZ0040
- Βάρος(kg): 19.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 65.00cm x 45.50cm
- EAN: 7333394155340
551,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 444,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Appliance placement | Built-in |
| Built-in display | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Child lock | Yes |
| Clock type | Electronic |
| Connected load | 1400 W |
| Control type | Touch |
| Convection cooking | No |
| Cord length | 1 m |
| Defrost function | Yes |
| Depth | 377 mm |
| Display type | LED |
| Grill | Yes |
| grill power | 1000 W |
| Guarantee | F024M |
| Height | 388 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height | 38 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Integrated clock | Yes |
| Interior capacity | 25 L |
| Interior light | Yes |
| Microwave power | 900 W |
| Number of power levels | 11 |
| Package depth | 470 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 19 kg |
| Package width | 690 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Grill microwave |
| Steam cooking | No |
| Turntable | Yes |
| Turntable size | 27 cm |
| Weight | 15.3 kg |
| Width | 595 mm |
