







Bosch Serie 2 BFL623MB4 microwave Black Solo microwave Built-in 20 L 800 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: AGDBOSKMZ0057
- Βάρος(kg): 16.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 68.00cm x 44.00cm
- EAN: 4242005530915
299,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 241,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-230 V |
| Appliance placement | Built-in |
| Auto cook function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | No |
| Clock type | Electronic |
| Connected load | 1270 W |
| Control type | Knob, Rotary |
| Convection cooking | No |
| Cord length | 1.3 m |
| Crisper pan included | No |
| Current | 10 A |
| Defrost function | Yes |
| Depth | 335 mm |
| Display type | LED |
| Door hinge | Left |
| Door material | Glass |
| Door open type | Button |
| Grill | No |
| Guarantee | F024M |
| Height | 382 mm |
| Installation compartment depth | 32 cm |
| Installation compartment height | 36.2 cm |
| Installation compartment height (min) | 36.5 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Integrated clock | Yes |
| Interior capacity | 20 L |
| Interior light | Yes |
| Microwave power | 800 W |
| Number of auto cooking programs | 7 |
| Number of power levels | 5 |
| Package depth | 680 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package width | 408 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Solo microwave |
| Recipe book | No |
| Steam cooking | No |
| Weight | 14.5 kg |
| Width | 595 mm |
