









Induction hob with built-in extractor ELECTROLUX ECC83443CZ SaphirMatt black matt 80 cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Electrolux
- Κωδικός: AGDELCPGZ0251
- Βάρος(kg): 21.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 59.00cm x 86.50cm x 27.50cm
- EAN: 7333394124223
2.284,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.842,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 33 kWh |
| Anti-odor filter | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Auto shut-off | Yes |
| Booster function | Y |
| Bridge function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Class | A+ |
| Control position | Front right |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1.5 m |
| Countdown timer | Yes |
| Depth | 510 mm |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Guarantee | F024M |
| Hob type | Zone induction hob |
| Hob width size | 80 cm |
| Hood | Yes |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Installation compartment height | 22.5 cm |
| Installation compartment width | 78 cm |
| Installation compartment width (min) | 75 cm |
| Noise level | 66 dB |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of power levels | 9 |
| Product colour | Black |
| Weight | 17.8 kg |
| Width | 800 mm |
