







AKPO PIA 6802 WHITE induction cooktop - 2 fields
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: AKPO
- Κωδικός: AGDAKPPGZ0015
- Βάρος(kg): 4.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 59.50cm x 11.00cm
- EAN: 5905555323992
396,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 319,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 - 400 V |
| Appliance placement | Built-in |
| Auto power off | Yes |
| Boost function | Yes |
| Booster function | Y |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Connected load (electric) | 3600 W |
| Control type | Touch |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Depth | 570 mm |
| Guarantee | F024M |
| Heat sustain | Yes |
| Height | 59 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Number of simultaneously used pans/pots | 2 |
| Product colour | White |
| Residual heat indicator | Yes |
| Width | 300 mm |
