
Siemens iQ300 LB55565 cooker hood 590 m /h Built-in Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Siemens
- Κωδικός: AGDSIMOKA0044
- Βάρος(kg): 8.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.00cm x 58.00cm x 29.00cm
- EAN: 4242003838389
264,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 213,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 79.8 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb power | 2.15 W |
| Bulb type | LED |
| Certification | CE, VDE |
| Connected load | 206 W |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.3 m |
| Current | 10 A |
| Depth | 380 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class (old) | C |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1029512 |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Fluid dynamic efficiency class | D |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Guarantee | F024M |
| Height | 255 mm |
| Illuminance | 438 lx |
| Installation compartment depth | 35 cm |
| Installation compartment height | 25.5 cm |
| Installation compartment width | 50 cm |
| Intensive speed | Yes |
| Lighting efficiency class | A |
| Lighting position | Side |
| Maximum extraction power | 590 m /h |
| Maximum recirculating power | 260 m /h |
| Minimum distance from electric hob | 65 cm |
| Minimum distance from gas hob | 65 cm |
| Motor power | 200 W |
| Noise level | 56 dB |
| Noise level (intensive speed) | 68 dB |
| Noise level (low speed) | 38 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of speeds | 3 |
| Product colour | Stainless steel |
| Type | Built-in |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. |
| Weight | 7.8 kg |
| Width | 530 mm |
