







GORENJE WHT9SYB cooker hood
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0133
- Βάρος(kg): 21.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 100.00cm x 55.40cm
- EAN: 3838782165412
377,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 304,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 69 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Cable length | 1.5 m |
| Control type | Touch |
| Depth | 456 mm |
| Energy efficiency class (old) | B |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 84684 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 60 mm |
| Maximum extraction power | 650 m /h |
| Noise level | 70 dB |
| Number of fan speeds | 3 |
| Product colour | Black |
| Type | Wall-mounted hood |
| Warnings | Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Do not install without reading the instructions. Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
| Weight | 16.7 kg |
| Width | 898 mm |
